tel. +420 731 176 572
penzionhotelovka@seznam.cz

Penzion Hotelovka

Bystřice Nad Perštejnem        

Aktivity

Město Bystřice nad Perštejnem Oblast Bystřicka i celé Vysočiny nabízí nepřeberné množství různých celoročních sportovních, turistických a kulturních aktivit uprostřed nádherné téměř nedotčené přírody a mezi příjemnými lidmi.

Přímo v Bystřici nad Pernštejnem se nachází sportovní hala, zimní stadion s celoročním provozem ledové plochy, krytý bazén a koupaliště, cyklostezky, dráha na kolečkové brusle, několik tělocvičen a hřišť, lanové centrum.

V Bystřici nad Pernštejnem můžete navštívit Městské muzeum, Muzeum veterán TATRA klubu, Galerie DUNA-TRI, Centrum-EDEN-ráj zábavy a inspirace. rad Pernštejn 12km je vzdálená dominanta kulturních památek Hrad Pernštejn v obci Nedvědice, 12km je Šikland, největší přírodní zábavní areál v ČR. 10 km je Vírská přehrada a Lezení ve Víru - lezecká a ledová stěna. 15km vzdálené Nové město na Moravě, kde je areál Vysočina Arena pro běžecké lyžování a biatlon, sjezdovému lyžování je možno se věnovat na kopci zvaném Harusák. V okolí je také množství rybníků s možností zapůjčení lodiček a šlapadel a mnoho lesů, kde se dobře houbaří.